Jakie nuty zapachowe w perfumach są wciąż popularne?

Brak komentarzy brak ocen

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni posiadają swoje ukochane zapachy perfum. Kobiece perfumy różnią się od męskich. Zapachy kobiece są delikatniejsze, bardziej słodkie o woni kwiatów lub cytrusów. Męskie zapachy są natomiast silniejsze, na przykład bryza morska lub zioła. Jednak pomimo tego, w większości przypadków można spotkać pomieszanie tych dwóch zapachów, które w naturalny sposób dają oryginalny zmysł węchowy.

Jak podkreślić osobowość swoim zapachem? 

Pomimo tego, że damskich perfum w sklepach jest niesłychanie dużo, kobiety na ogół wiedzą, jaki zapach jest ich ulubionym i podkreślającym osobowość. Nie muszą spędzać wiele czasu, aby odszukać go na półce w drogeriach z kosmetykami. Z kolei panie wypatrujące czegoś nowego albo na prezent, będą musiały poświęcić więcej czasu na poszukiwania w sklepie. Najlepiej wypróbować i powąchać kilka rodzajów perfum, ale nie wszystkie na raz. Po kilku próbach warto postawić na zapach ziarenek kawy, który pozwala oczyścić węch. Takie ziarenka najczęściej znajdują się w drogeriach do dyspozycji klientów, na półce obok perfum. Dobrym rozwiązaniem jest także poproszenie ekspedientki o próbki perfum, które nas interesują.

Jakie aromaty perfum są uwielbiane przez kobiety?

Panie wybierające perfumy zwracają również uwagę na opakowanie, jak i również kształt flakonika. Oprócz tego chcą zaakcentować swoją indywidualność, więc z konkretnym zapachem muszą czuć się dobrze. Kobiety najchętniej stawiają na kompozycje owocowo-kwiatowe. Konkretna, silna oraz pewna siebie kobieta kupi z kolei mocny, oraz wyrazisty zapach. Tymczasem delikatna i wrażliwa użyje subtelnych i delikatnych perfum.

Perfumy jako sprawdzone pomysły na prezenty 

Która kobieta nie lubi dostawać w prezencie ulubionych perfum. Tuż po eleganckiej biżuterii oraz bukietu kwiatów, jest to najchętniej otrzymywany podarunek dla kobiety. Nie trudno jest wybrać wspaniałe perfumy dla mamy lub siostry, z których będą niesamowicie zadowolone. Jeżeli chcemy podarować perfumy osobie, którą słabiej znamy, to rozwiązaniem może być karta podarunkowa, która upoważnia do zakupu.

Dodaj komentarz
Lista komentarzy
Wszystkich:0

Brak komentarzy

Inne artykuły z tej kategorii